MÖBLER / Bord / Soffbord 15836366
nr 1583 6366
Soffbord
Gustaviansk stil, Stenskiva. Bredd: 92 cm, djup: 52 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:21:36
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen